GŁÓWNA     ZASADY ZAPISÓW     REGULAMINY     DO POBRANIA     PARTNERZY     LOKALIZACJA     KONTAKT  
twoja przegladarka nie obsługuje grafiki
 
 

Zasady zapisów na Mistrzostwa Europy w Filipińskich Sztukach Walki - TŁUSZCZ 20-21 października 2018:


KROK 1.     zapoznaj sie z regulaminami zawodów (w zakładce "REGULAMINY" dostępne są regulaminy walk w każdej dyscyplinie).

KROK 2.     pobierz i zapoznaj się z oświadczeniem uczestnika oraz z zaświadczeniem lekarskim

KROK 3.     zapisz się na zawody przez stronę www.mistrzostwa.szkola-kobra.com (zapisy trwają do 12 października!)

KROK 4.     sprawdź czy twoje zgłoszenie zostało poprawnie wypełnione - wyszukując swoje zgłoszenie sprawdź czy twoje dane są poprawne oraz wybrane kategorie zgodne z tymi, w których chcesz wystartować

KROK 5.     Zrobienie badań lekarskich odpowiednich do udziału w zawodach sztuk walk. Jeśli ktoś nie ma możliwości udania się do lekarza sportowego musi wykonać we własnym zakresie 3 badania: mocz, morfologia, EKG i z wynikami tych badań stawia się w dniu zawodów od godz. 8:00, gdzie na miejscu będzie dostępny lekarz sportowy, który bezpłatnie wyda opinię potrzebną do udziału w zawodach (badania ważne przez okres pół roku). Zaświadczenie lekarskie dostępne w zakładce "DO POBRANIA" stronie www.mistrzostwa.szkola-kobra.com

KROK 6.     Przygotuj obuwie na zmianę. Na HALĘ SPORTOWĄ można wchodzić tylko w zmienionym obuwiu zewnętrznym na miękkie halowe. Walki odbywają się wyłącznie w obuwiu.

KROK 7.     Do godziny 9:30 w dniu zawodów trzeba się zarejestrować: dostarczyć opinię lekarską, złożyć podpisane oświadczenie zawodnika (dostępne w zakładce "DO POBRANIA" na stronie www.mistrzostwa.szkola-kobra.com) i dokonać opłaty startowej w wysokości 30 zł dzieci, 40 zł dorośli.
Krótkie informacje o Mistrzostwach Europy w Filipińskich Sztukach Walki - Tłuszcz 20-21 października 2018:


1.     W budynku są szatnie, łazienki, automaty z napojami i słodyczami. UWAGA!!! Na HALĘ SPORTOWĄ można wchodzić tylko w zmienionym obuwiu zewnętrznym na miękkie halowe.

2.     Zawody odbędą się w sobotę 20 października 2018 według poniższego harmonogramu
   8:00 - 9:30 rejestracja zawodników oraz badanie lekarskie
   10:00 prezentacja drużyn i oficjale otwarcie zawodów
   19:00 zakończenie zawodów